Blog

Çatal Bıçak Kaşık Takımı Nasıl Seçilir?

04 Ağustos 2021

Çatal bıçak kaşık takımları, hayatımız boyunca birkaç takımdan fazlasını alacağımız şeylerden biri değildir. Bu nedenle ister günlük sofralarımızda olsun isterse de resmi yemek organizasyonlarında olsun çatak bıçak kaşık takımları aynı zamanda bir yatırım enstrümanıdır. Bu açıdan bakıldığında iyi bir yatırım yapabilmek için alacağınız takımı sevmelisiniz ve rahat hissetmelisiniz hatta her gün kullanmak için can atmalısınız.

Çamaşır Kurutma Sorunsalı

04 Ağustos 2021

Önceden evler büyük ve geniş olurdu. Ancak şehirleşme, hane halkının ekonomik düzeyi ve bireylerin tercihleri nedeniyle oturduğumuz evler artık eskisi gibi büyük evler değil. Hatta yeni tasarımlarda göze çarpan konu ise balkonsuz evler diğer adıyla Fransız tipi balkonlu evler. Hal böyle olunca çamaşırları kurutmak da ayrı bir dert oluyor. Bu yazıyı, çamaşır kurutma sürecinde iki konuya dikkat çekmek için ele alıyoruz. Yer sorunu ve sağlık!

Titanyum Çatal Bıçak Kaşık Takımını Deneyimlediniz mi?

04 Ağustos 2021

Bireylerin ihtiyaçlarına ve içinde bulunan zamanın gereğine göre mutfak araç ve gereçlerimiz farklı şekillerde kullanıma sunulmaktadır. Farklı şekillerden farklı malzemelere kadar çok farklı yapıda üretilen çatal bıçak kaşık takımı da belirli süreçlerden geçerek bugün ki görünümünü almıştır. Ancak siz hiç titanyum çatal bıçak kaşık takımını deneyimlediniz mi?

Virüsten Korunurken Bunu İhmal Etmeyin!

04 Ağustos 2021

COVID – 19 pandemisi ile hayatımız neredeyse baştan aşağı değişime uğradı. Pandemiyle beraber temizlik konusu daha da ön plana çıktı. Temas ile de bulaşan virüsün, bulaş riskini azaltmak için kişisel temizlik ve el hijyeni başta olmak genel temizlik konusu uzmanlar tarafından dikkat çekilen konular arasında önemini korumaktadır.

Tatil Sezonu Açıldı Ama Hala Eşyaları Düşünüyoruz

04 Ağustos 2021

Yaz sezonu gelince güneşin verdiği enerjiyle daha hareketli bir hayat yaşıyoruz. Sırtımızdaki yük olan tüm yılın stresini ve yorgunluğunu ortadan kaldırmak için kısa süreli bir göç yapıyoruz. Bu yazımızda, kısa süreli bu göç sırasında, valiz ve sırt çantası arasındaki farktan bahsetmeye ve neden valiz seçmeniz gerekiyor sorusuna cevap vermeye çalıştık.

Banyo Seti Banyonuza Ne Kadar?

26 Temmuz 2021

Banyoların dizaynında iki temel unsur dikkate alınmakta ve bu unsurlara göre banyolar tasarlanmaktadır. Bu unsurlar genel olarak ihtiyaçlar ve kullanıcı istekleri olarak adlandırılmaktadır. Hayal edilen bir banyonun gerçeğe dönüşmesi ise bu iki kavramın iyi şekilde harmanlanması ile mümkündür.

Önce Güvenlik Sonra Tırmanış!

26 Temmuz 2021

Hayatımız, bir iki saniyelik aksiyonların sonuçlarına bağlı olarak değişebilir. Günlük hayatta yüksek yerlere erişim konusunda yapılan önemli hatalardan ya da göz ardı edilen konular biri de güvenlik konusudur. İster evde ister iş yerlerinde olsun yüksek yerlere erişim için mutlaka uygun ve güvenli merdivenler kullanılmalıdır.

Türk Kahvesinin Tadı Bunda Saklı!

26 Temmuz 2021

Türk kültüründe ayrı bir yere sahip olan Türk kahvesi, zengin mutfak kültürümüzün en önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Peki kültürel açıdan ve tüketim alışkanlığı konusunda bizler için çok farklı bir konumda olan Türk kahvesinin gerçek sırrı nedir? Bunun cevabı iyi bir cezvedir...

Ütü Masası Alırken Hiç Kendinizi Düşündünüz Mü?

13 Temmuz 2021

Kadınların ev işleriyle çok fazla zaman geçirmesi birçok sağlık sorununu da beraberinde getirmektedir. Yemek, temizlik, çamaşır, ütü ve hatta iş hayatı derken kadınlar, gün içerisinde birçok farklı işin üstesinden gelmektedir. Tam da bu noktada sağlık sorunları da bu işlerle beraber gelen problemlerinden birini oluşturmaktadır.

Banyonuzu Zevkinize Göre Dizayn Etmenin İlk Adımı

13 Temmuz 2021

Günlük hayatta mutfak, oturma odası veya yatak odası kadar önem atfedilen bir diğer alan olan banyolar, ferahlık ve rahatlığın simgesi konumundadır. Stres, temizlik, bedenen ve ruhen rahatlamanın anahtarı olan banyolarınızı zevkinize göre dizayn edebilmenin ilk adımını bu yazımızda açıklıyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.