Blog

Valiz İhracatı: Parsiyel Ticaret Deneyimi

15 Kasım 2021

İnsanlar bir yerden bir yere giderken ihtiyaçlarını da yanında götürmektedir. Burada amaç tatil, iş ziyareti veya aile ziyareti olabilmektedir. Bireylerin yanlarında taşımak zorunda olduğu eşyalar bu ziyaretin amacına göre değişmektedir. Boy, ebat, şekil veya diğer tüm özellikler taşınmak istenen eşyalara göre belirlenmektedir. Burada ihtiyaç olan şey ise valizlerdir.

Plastik Mutfak Eşyaları ile İhracat Başarısı

15 Kasım 2021

Türk ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin ihracatında gözle görülür başarı yakalanmıştır. Yakalanan bu ihracat başarısı veya trendi içinde plastik mutfak eşyaları önemli bir yer edinmektedir.

Oda Spreyi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

15 Kasım 2021

İçinde bulunduğumuz ortamı kendi zevkimize göre tasarlamaya çalışırız. Renkler, eşyalar ve diğer araç ve gereçlerin ruh halimize uygun olmasını isteriz. Buna, içinde bulunduğumuz ortamın kokusu da dahildir. Verdiği his, koku ve yarattığı güzel hava bazen dikkat edilmesi gereken konulardan bizleri uzaklaştırmaktadır. Oda spreyi alırken dikkat edilmesi veya göz önünde bulundurulması gereken bazı konular vardır. Bunlar insan sağlığı üzerinde geri döndürülemez olumsuz sonuçları olan sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. 

Çatal Bıçak Kaşık İhracatı: Neden Türkiye?

15 Kasım 2021

Türkiye, neredeyse tüm sektörlerde üretim yapabilmektedir. Çeşitli nedenlerle özellikle bazı alanlarda ülke dışından çok fazla talep gelmektedir. Pandeminin etkisinin neredeyse hiç hissedilmediği üretim sektörü ihracata hızla devam etmektedir. Bazı iş kollarında, gelen talepleri karşılamak için kapasiteler artırılmaktadır. Ve hatta yeni yatırımlar ile bu alanlar güçlendirilmektedir. Bu alanlardan biri de çatal bıçak kaşık üretim sektörüdür. Peki, çatal bıçak kaşık ihracatı ne durumda? Neden Türkiye'den ithalat yapılmalıdır?

Dimmer Anahtar Nedir? Faydaları Nelerdir?

03 Kasım 2021

Ev ve iş yerlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış birçok farklı elektrik anahtarı bulunmaktadır. Bu anahtarlar ihtiyaçlara, tasarıma veya istek ve beklentiye göre değişmektedir. Bu anahtar çeşitleri arasında dimmer anahtar da yer almaktadır.

Biri Elektrikli El Arabası Mı Dedi?

03 Kasım 2021

Çevre ve hava kirliliği günümüzün önemli sorunlarından biridir. Çevreye karşı duyarlı olmak üzere pek çok çalışma yapılmaktadır. Çevre bilincinin artmasıyla beraber pek çok firma ürünlerini çevreye duyarlı hale getirmektedir. Buna en güzel örnek ise araçların çevreye daha duyarlı hale getirilmesidir. İster büyük ölçekli olsun ister küçük ölçekli tüm araçlar çevreye zarar vermektedir.

Bir Musluktan En Fazla Fayda Nasıl Sağlanır?

03 Kasım 2021

Musluklar ve tezgahlar bulaşıkların yıkanması, yiyecek ve içeceklerin temizlenmesi gibi pek çok aktivite için kullanılmaktadır. Bu aktiviteler mutfak ortamının kirlenmesine neden olmaktadır. Temizleme işlemi ise zor bir süreçtir. Klasik musluklar sabit olması nedeniyle de detaylı bir temizliğe imkân sağlamamaktadır. Tam da bu noktada spiralli eviye bataryalar kullanıcıların imdadına yetişmektedir.

E-Ticarette Yeni Trendler

03 Kasım 2021

E-ticaret giderek yaygınlaşmaktadır. Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de internet kullanımının yaygınlaşmasıyla internetten alışveriş daha da kullanılır olmuştur. Türkiye’de nüfusun %72’si yani yaklaşık 63 milyon kişi internet kullanıcısıdır. İnternet kullanıcılarının ürün ve hizmetlere kolay ve istediği zaman ulaşabilmesi gibi avantajları nedeniyle e-ticarete olan talep artmıştır. Peki gelişen e-ticaret sektöründe yeni trendler nelerdir? Hangi girişimler daha fazla talep edilmektedir?

USB Şarj prizi Nedir? Cihazlar İçin Tehlikeli Midir?

03 Kasım 2021

Günümüzün modern dünyasında, birçok yeni evde entegre USB bağlantı noktalarına sahip elektrik prizlerinin olduğunu biliyoruz. İş yerlerinden havaalanlarına kafe ve restoranlardan daha pek çok noktaya kadar geniş bir alanda bile bu tip prizleri bulabilirsiniz.

Medikal Batarya Seçerken Bunlara Dikkat Ediniz!

03 Kasım 2021

Hijyen, sağlık kuruluşlarında en fazla dikkat edilen konudur. Hastanelerde enfeksiyon genelde pek çok farklı şekilde dağılabilmektedir. Enfeksiyonun önlenmesinde ise en kolay önlem el yıkamaktır.

1 2 3 4 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.