x
Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.

EV GEREÇLERİ & ZÜCCACİYE

Evler, kendimizi güvende ve rahat hissettiğimiz yerlerdir.  Yaşam gibi, her ev eşyası da aşınma, yıpranma ve eskime belirtileri gösterir. Çoğu ev aleti için eskime, dış cephelerine gözle görülür bir şekilde yansır ya da bazıları ise aniden bozulur. Bazen bu istenmeyen durum bütçenizde ciddi derece bir iz bırakır. Alınacak ürünlerin ömürleri boyunca dayanıklı mallar olması beklenir. Bununla birlikte, ev aletlerinin sağlığı ve uzun ömürlülüğü büyük ölçüde onları ne kadar iyi kullandığınıza ve onlara nasıl baktığınıza bağlıdır. Düzenli temizlik ve bakım ev aletlerinin uzun ömürlü olmasını sağlayabilir ancak her bir ürünün bir kullanım süresinin olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle yaşamın her anından ev gereçlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç yeni ev kuranlar için daha fazla hissedilmektedir.

Alışveriş kültürünün de değişmesiyle beraber klasik perakendecilik yerini e-ticarete bırakmaya hızla devam ediyor. Kullanıcılar da ihtiyacı olduğu ürünleri fiziki mağaza ziyaretlerinin yanında internet satışıyla da gidermeye çalışıyor. E-ticaretin yaygınlaşması aynı zamanda perakendecilere de ürün temininde yeni fırsatlar sunmaktadır. Buykanat, Adalı Metal, Hira, Kanat, Mutlusan, Spring, Steel Kimya, Violet House ve Zarif markalarını bir araya getirerek perakendeciler,toptancılar,küçük işletmeler  için parsel ve toptan satış imkânı yaratmaktadır. Buykanat garantisi ile Ev Gereçleri & Züccaciye kategorisinde yurtiçi ve yurtdışı parsel ve toptan satış ile ütü masası, banyo ve ev dekorasyonu ürünleri, mobilya ve bakım & temizlik ürünlerine daha kolay erişebilirseniz.

Ütü Masası

Ütü, günlük rutin faaliyetlerin içinde yer alan ancak pek çok kişinin hiç de hoşlanmadığı bir aktivitedir. Kimileri bir zorunluluk olarak kıyafetlerini kimileri de bir hayat felsefesi olarak giysilerden nevresimlere kadar tüm eşyalarını ütülemek istemektedir. İşte tam da bu noktada ergonomik, ihtiyaca uygun ve modern ütü masasına ve aksesuarlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Buykanat hem üretici hem de parsel ve toptan satıcı rolü ile Adalı Metal markasının kaliteli ütü masası ve ütü masası aksesuarlarını müşterilerine sunmaktadır.

Çamaşır Kurutmalıkları

Yaşam standartlarının değişmesi ve modern yapılar ile birlikte yaşam alanları daha da daralmıştır. Önceki dönemlerde var olan geniş evler ve yaşam alanları artık daha küçük ve minimal hale gelmiştir. Bu da pek çok sorunu beraberinde getirmiştir. Çamaşır kurutmak ise bu sorunlar arasında en belirgin yaşanan sorunlardan biridir. Bu nedenle de çamaşır kurutmalıklarında bireylerin ihtiyacına göre tasarımların olması beklenmektedir. Buykanat garantisi ile Adalı Metal üretimi çamaşır kurutmalıkları ihtiyacınızı karşılayacak tasarım ve çeşitleri ile toptan ve parsel satış imkanıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Sofra ve Mutfak

Ev hanımları zamanlarının büyük bir kısmını mutfaklarda geçirmektedir. Mutfak araç ve gereçleri de bir hanenin iki veya üç defa değiştirebildiği maliyeti yüksek eşyalardır. Bir yatırım aracı olarak sofra ve mutfak araç ve gereçleri isteğinize uygun ve kaliteli olmalıdır. Misafir ağırlamaya veya günlük kullanıma göre şekillenecek ihtiyaçlar için uygun ve kalitede birçok çeşit Buykanat garantisi ile parsel ve toptan satışa sunulmaktadır. Müşterilerinizin hayran kalacağı, çatal & bıçak & kaşık seti, düzenleme ve saklama, mutfak gereçleri & sunum, pişirme, bardak & sürahi ve baharatlık & yağdanlık gibi araç gereçlere Sofra ve Mutfak kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Banyo

Yaşanılan ortamı bir bütün olarak düşünürsek her bir parçasının birbiriyle benzer veya uyumlu olması beklenir. Genelde banyolar bu kavramın dışında düşünülür. Ancak banyo, yorgunlukların atıldığı, temel ihtiyaçların giderildiği, temizlik ve rahatlamanın simgesi olarak en güzel şekilde tasarlanmayı hak etmektedir. Banyonuzda ihtiyaç duyduğunuz araç gereçlerin hepsinin bir arada bulabileceğiniz banyo seti pek çok kişinin dikkatini çekmektedir. Ayrıca, pek çok özelliğe sahip duş setleri de bireylerin tercih ettiği banyo malzemeleri arasındadır. Bu ürünler dışında Banyo kategorisinde, banyo aksesuarları, banyo ve mutfak armatürleri, klozet takımı & klozet kapakları, yedek banyo ürünleri, çocuk küvetleri, lazımlık ve banyo temizlik ürünlerini bulabilirsiniz.

Ev Dekorasyon

Gün içinde iş stresi başta olmak üzere pek çok şey nedeniyle yoğun stres ve yorgunluk yaşanmaktadır. Bunlardan kurtulmanın çaresi ise evlerde geçirilen zamandır. Bu nedenle de çoğu birey evlerini kendi zevk ve isteğine göre dekore etmeye daha fazla önem göstermektedir. Kendi zevk ve isteğine göre aydınlatma bireyin ruh halini pozitif yönde etkilemektedir. Buykanat, bireylerin ihtiyaç duyduğu aydınlatma ve ev gereçlerini toptan ve parsel satış ile daha uygun hale getirmektedir.

Mobilya

Mobilyalar, insanlar gibi bir ömre sahiptir. Zamanı gelince hepsi miadını doldurur ve kullanılmaz hale gelir. Bu nedenle mobilya ihtiyacı ortaya çıkar. Ancak tek neden mobilyaların ömrünün dolması değildir. Evlenen çiftlerin, yeni çocuğu olan ailenin veya yeni bir eşya alan bireylerin dahi yeni mobilyaya ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Talebi her zaman neredeyse hep artan mobilyalar için iyi bir tedarikçi bulmak her zaman kolay değildir. Buykanat, 50 yılı aşkın ticari güvenle beraber ihtiyaç duyulan tedarikçi rolünü de başarıyla yerine getirmektedir. Komodin, ayakkabılık, koltuk , sandalye ve oturma grubu için parsel ve toptan satış imkânı ile Buykanat, perakende satış yapan işletmeler için birçok farklı fırsat sunmaktadır.

Bakım & Temizlik

Kişisel bakım, kendimize yaptığımız en önemli yatırımların başında gelmektedir. Bu yatırım, yaşam standardımızı artırdığı gibi sağlıklı bir yaşamın da anahtarı konumundadır. Bu nedenle kişisel bakım ürünlerinin kullanımına özen gösterilmektedir. Kişisel bakımın yanında temizlik de yaşam kalitemizi ve sağlıklı bir yaşamı destekleyecek önemli bir aktivitedir. Bu kategoride, Buykanat garantisi ile parsel ve toptan satış imkânı bulunan kişisel bakım, temizlik ürünleri ve leğenler & kovalar gibi ürünlerden sipariş verebilirsiniz.

Buykanat’a siz de üye olarak indirimlerden faydalanabilirsiniz. buykanat@kanat.com adresine mail atarak farklı dillerde destek alabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.