x

BAHCE.jpg (171 KB)

Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 141 ürün görüntüleniyor.

BAHÇE&OUTDOOR

Bahçe ve doğal alanlar ile etkileşim, insanların hem mental hem fiziksek hem de sosyal sağlığı için oldukça faydalıdır. Yetişkinlerde stresin azaltılması ve beden sağlığının daha hızlı iyileşmesi en belirgin faydalarıdır. Çocuklarda ise en belirgin fayda dikkat eksikliği bozukluğunun hafifletilmesidir.  Hatta bahçe ve doğa ile etkileşim, hava kirliliğinin azaltılmasına olanak tanımaktadır. Yeşil alanların somut faydalarının yeni yeni anlaşıldığı günümüzde bahçe ve doğa ile içi içe yaşam daha fazla talep edilmektedir. Bu nedenlerden dolayı da bahçe tasarımları ve düzenlemesi bireylerin özel ilgilerini oluşturmaktadır.

Birçok insan, hayatlarını kapalı alanlarda bütün gün çalışarak ve bilgisayar önünde geçirir. Yoğun geçen iş hayatını nedeniyle de eve gitme isteği ağır basar ve televizyon karşısında dinlenmeye geçilir.  Ancak bu davranış beraberinde pek çok sorunu getirir. Dışarı çıkmak için zaman ayırmak hem fiziksel hem de ruhsal açıdan insan sağlığı için oldukça faydalıdır. Yürüyüşe çıkmak, tatile gitmek, yeni yerler keşfetmek outdoor etkinlik için en ideal amaçlardır.

Bu kategoride hem bahçe ürünlerini hem de toptan outdoor ürünleri bulabilirsiniz. Buykanat garantisi ile Bahçe&Outdoor kategorisinde, Kanat, Violet Garden ve Violet House markalarına ait ürünler sizleri bekliyor. Toptan ve parsiyel satışlarla sizlere en uygun maliyette Bahçe&Outdoor ürünler Buykanat güvencesiyle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Bahçe Aletleri

Bahçede zaman geçirmek bazen gereklilik bazen de hobi amaçlı olabiliyor. Ancak ne için bahçeye girilirse girilsin mutlaka alet edevat gerekiyor. Bazen bir yükü taşımak için el arabası veya yük arabası, bazen yüksek yerlere erişmek için merdiven bazen de ekip biçme için kürek & tırmık gerekiyor. Hatta çiçek ve ağaç budamak için gerekli olan alet edevat gibi bahçe ev aletleri ihtiyacı da ortaya çıkıyor. İnsanoğlunun çevreyi güzelleştirme isteği sonsuz bahçe aleti ihtiyacını ortaya çıkarıyor. Bahçe aletleri kategorisinde bahçenizi yaşanabilir kılmak veya günlük hayatta ihtiyacını karşılamak için gerekli olan tüm malzemeleri bulabilirsiniz.

 Bahçe Mobilyaları

Bahçenin sakinleştirici ve dinlendirici özelliği ruhsal ve fiziki olarak bir gereksinimdir. Bahçeler, özellikle yaz ve bahar mevsimlerinde kapalı ortamlardan daha fazla zaman ayrılan bir alan haline geliyor. Bu nedenle de ev içindeki dekorasyon kadar ev dışında bahçelerin de dekorasyonuna önem veriliyor. Tam da bu noktada bahçenizi istediğinize göre dizayn edebileceğiniz ve sevdiklerinizle zaman geçirebileceğiniz bahçe mobilyalarına ihtiyaç duyuluyor. Zaman geçirebileceğiniz ve misafirlerinizi ağırlayacağınız koltuk takımları ve toptan bahçe masa sandalye seçenekleri Buykanat garantisi ile toptan bahçe mobilyaları kategorisinde sizleri bekliyor. Ayrıca bu kategoride, bahçelerinizin daha güzel ve göze hoş gelmesi için gerekli olan bahçe dekor & süs eşyalarını da bulabilirsiniz.

Bahçe Dekorasyonları

Bahçeniz için gerekli olan mobilya ve dekor eşyalarından sonra geriye kalan şey ise sebze, meyve, çiçek ve ağaçlarınız için gerekli olan saksı ve kasaları temin etmek kalıyor. İster kendi sebze ve meyvenizi ekin isterseniz etrafınızı çiçeklerle çevreleyin isterseniz de ağaç yetiştirin ihtiyacınız olan tek şey saksı ve kasalardır. Ayrıca, bahçenizde ihtiyacınız olan paletlere de bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Bahçenizi dekore ederken gerekli olan saksı ve kasalara göz atabilir ve Buykanat garantisi ile parsel ve toptan sipariş verebilirsiniz.

Bahçe Temizlik

Bahçeler, dış mekân olarak en fazla temizliğe ihtiyaç duyulan alanlardır. Özellikle yaz ve bahar aylarında daha fazla zaman geçirilmesi nedeniyle de bahçeler daha fazla kirlenmektedir. Yağmurun yağması, rüzgârın çıkması gibi doğal nedenlerin yanında bahçe içinde yapılan aktiviteler nedeniyle de temizlik kaçınılmaz oluyor. Ayrıca, yemek ve diğer etkinlere ev sahipliği yapması nedeniyle de bahçelerde çöp kovası bulundurulması büyük fayda sağlamaktadır. Bahçe temizlik kategorisinde temizlik fırçası & süpürge & faraş gibi temizlik ürünlerinin yanı sıra bahçenize en uygun çöp kutularını bulabilirsiniz.

Outdoor

Türk kültüründe önemli bir etkinlik olan piknik tercihiniz var ise de piknik sepetleri sizlerin sahip olması gereken eşyalar arasındadır.

Buykanat’a siz de üye olarak indirimlerden faydalanabilirsiniz. buykanat@kanat.com adresine mail atarak farklı dillerde destek alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.