x
Hakkımızda

      1970 yılında Aksaray’da kurulan Kanat Grup, 50 yıllık ticari bilgi birikimini ve tecrübesini e-ihracata taşımak üzere 2020 yılında hayata geçirilen BuyKanat projesi ile e-ihracata farklı bir bakış açısı getirilmiştir. Üretici ile tüketici arasında köprü olmayı hedefleyen BuyKanat projesi en kaliteli ürünleri, en uygun  fiyatta temin ederek hizmet vermeyi amaçlamıştır.
        Yeni nesil e-ihracat platformu olan BuyKanat, %100 yerli üretim yapan firmaların ürünlerinin ihracatı ile Türkiye Cumhuriyeti ekonomisine katkı sağlamaktadır. “Tek Tıkla Tüm Dünyaya” sloganıyla dünyanın birçok ülkesinde faaliyetlerini sürdüren BuyKanat hem müşterilerine hem üreticilere hem de iş ortaklarına, dürüstlüğü, kaliteyi ve güveni  garanti etmektedir.

         BuyKanat olarak bizler, bu prensiplerden hiç ayrılmadan faaliyetlerimizi sürdürürken sizlere hizmet verebilmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

         Saygılarımızla,

         Kanat Grup 

y.jpg (6 KB)i.jpg (7 KB)t.jpg (7 KB)f.jpg (6 KB)inn.jpg (7 KB)
İletişim Formu

Göndereceğiniz mesajlar bizlere anlık ulaşır ve en kısa sürede cevap verilir. Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz. Teşekkür Ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.