x

aydinlatma-elektro.webp (30 KB)

Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 1102 ürün görüntüleniyor.

AYDINLATMA & ELEKTRONİK ALETLER

Aydınlatma, günlük yaşamın vazgeçilmez bir unsurudur. Ergonomik bir unsur olarak da önemli bir konudur. Aydınlatmanın kişinin veriminden iş kazalarına kadar geniş bir etkisi bulunmaktadır. İster endüstriyel ister ofis ortamlarında isterse de evlerde olsun, uygun aydınlatma işleri kolaylaştırır. Parlama veya gölge olmadan uygun aydınlatma, göz yorgunluğunu ve baş ağrılarını azaltabilir. Hatta hareketli makinelerin görünürlüğünü artırabilir ve diğer güvenlik tehlikelerini önleyebilir. İyi kalitede aydınlatma aynı zamanda "anlık körlükten" kaynaklanan kaza ve yaralanma olasılığını da azaltır. Diğer taraftan, elektronik cihazlar günlük hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Elektronik cihaz kullanmadan iş yapmamız artık mümkün değildir. Ev, iş ve inşaat ortamlarında ihtiyaç olan aydınlatma ve elektronik cihazların temini, kalite, güven ve teslimat nedeniyle oldukça karmaşık bir süreçtir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde, kullanıcılar bu ürünleri göremedikleri için bazı çekinceler yaşamaktadır. Buykanat, aydınlatma ve elektronik ürünlerin toptan, parsel ve perakende satışının tek adresidir. Bron, Candela, Candela-Daria, Daria, Elitra, Mutlusan, Nemliyer, Olimpia, Rita ve Ritech markaları, Buykanat güvencesi ile daha ulaşılabilir hale gelmiştir. Güvenli ve müşteri memnuniyetinin planda tutulmasının yanı sıra parsel ve toptan satışların tek adresi olan Buykanat markasının AYDINLATMA & ELEKTRO kategorisinde, toptan anahtar grupları, toptan priz setleri, toptan elektrik tesisat malzemeleri, toptan aydınlatma ürünleri, sanayi ve elektrik ürünlerini bulabilirsiniz.

Anahtar Grubu & Priz Serileri

Elektrik anahtarı, normal yük koşulları altında elektrik devrelerini açma ve kapama için geliştirilmiş cihaz olarak tanımlanmaktadır. Genellikle el yardımıyla yani manuel olarak çalıştırılır. Birçok anahtar tasarımı bulunmakla beraber, adi anahtar, komütatör anahtar ve vaviyen anahtar en çok bilinen anahtar türleridir.  Prizler, halk arasında elektrik prizleri, fiş veya duvar fişi olarak da adlandırılmaktadır. Prizler, elektrikli eşyaların elektrik şebekesine bağlanmasına imkân veren sistem olarak tanımlanmaktadır. Topraklı priz, topraksız priz ve UPS gibi çeşitli bulunan priz serilerinin yanı sıra modern prizler de bulunmaktadır. Telefon, internet, TV, USB, VGA veya şarjlı priz serileri de modern prizler arasında yer almaktadır. Anahtar grubu ve priz serileri ile müşterilerinize bol seçenekli, kaliteli ve en uygun ürünleri sunabilirsiniz. Toptan ve parsel satış tek adresi olan Buykanat, yeni nesil toptan ve parsel e-ticaretin liderleri konumundadır.

Elektrik Tesisat Malzemeleri

Bir inşaatta en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden biri de elektrik tesisat malzemeleridir. Elektrik tesisatı malzemesi, binalarda ve bahçe gibi ilgili açık alanlarda elektrik dağıtımı için tüm aksesuarları içeren malzeme grubudur. Anahtar kutularına ve elektrik prizlerine ek olarak, kablo döşemek için kullanışlı olan kapsamlı bir ürün yelpazesine sahiptir. Geniş bir içeriği sahip bu gruptaki malzemeler, kablo kanalları, kablo kanalı aksesuarları, boru ve plastik spiraller, çelik spiraller ve tesisat malzemeleri olarak sınıflandırılır. Bu gruplarda yer alan malzemeler, alçak gerilim güç dağıtımında çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.

Aydınlatma

Pek çok bireyin farkında olmadığı bir konu, aydınlatmanın iç tasarımdaki en önemli unsurlardan biri olmasıdır. Aydınlatma algılarımızla oynar, benzersiz duyumlar ve deneyimler yaratır ve bir tasarımı tamamen değiştirebilecek güce sahiptir. Aydınlatmanın insan sağlığını ve iyi olma durumunu etkileyebilecek biyolojik ve fiziksel etkileri vardır. Biyolojik olarak, iyi bir aydınlatma tasarımı, genel ruh halinizi iyileştirmeye ve daha iyi gece uykusuna katkıda bulunmaya yardımcı olabilir. Psikolojik olarak ise, iyi aydınlatma depresyonu azaltmaya ve hatta bilişsel performansı artırmaya yardımcı olabilir. Toptan aydınlatma armatürleri, sayesinde şıklığı ve uyumu yakalarken aynı zamanda da fiziksel sağlığınızı da garanti altına almış olacaksınız.

Sanayi ve Elektrik Ürünleri

Endüstriyel ortamlarda kullanılan otomasyonlar ve panolar pek çok istenmeyen durumun önlenmesi ve iş süreçlerinin aksamaması amacıyla kullanılmaktadır. İş sağlığı ve güvenliğinde üzerinde durulan konular olan otomasyon ve panolar hem kaliteli hem de tehlike anında tehlikeyi en aza indirecek özelliklere sahip olmalıdır. Risk seviyesini en aza indirecek otomasyonlar ve tehlikeyi en kolay şekilde duyurabilecek panolar Mutlusan üretimi ve Buykanat garantisi ile toptan ve parsel satış ile sizlere ve müşterilerinize fırsatlar yaratmaktadır.

Buykanat’a siz de üye olarak indirimlerden faydalanabilirsiniz. buykanat@kanat.com adresine mail atarak farklı dillerde destek alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.