x
İade Şartları

İADE ŞARTLARI

YURTİÇİ TOPTAN GÖNDERİM

Toptan siparişlerde iade imkanı bulunmamaktadır. Ürünlerin teslimatı sonrası hatalı, kusurlu, eksik ürünlerin fotoğraflarını tarafımıza ilettiğinizde mağduriyet çözülebilmektedir. Telefon, Whatsapp ve Mail ile her zaman ulaşabilirsiniz. 

YURTİÇİ PERAKENDE GÖNDERİM

İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş olması kaydı ile,aksesuarları,varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 15 gün içerisinde kargoya verilebilir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0850 255 68 68 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde ürün tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Kargo ücreti iade edilmemektedir. Alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. 

Sizin için en uygun olan kargoya, paket içerisine faturanızı ekleyerek ürünü verebilirsiniz. İade Kargo Ücreti Alıcıya Aittir. Ödemeyi kargo dahil yaptı iseniz; Kargoyu "Karşı Ödemeli" olarak vermeniz gerekmektedir. İlgili Kargo ücreti iade tutarınızdan düşülür ve kalan tutar size iade edilir. 


Sorularınız için bize her zaman ulşabilirsiniz. 

E-Mail: buykanat@kanat.com

Müşteri Hizmetleri: +90850 255 68 68

Whatsapp Hattı: +90 532 765 09 03


YURT DIŞI GÖNDERİM

Alışverişlerde kargo ücretiniz gönderim yapılacak ülke ve ürün adedine göre değişmektedir. Kargo tutarını sepette ya da satın alma ekranında ülke seçerek görebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Dünya'nın her yerine 1 hafta ila 10 gün içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir. (Kargo tercihinize göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.)

Buykanat.com`da, Yurtdışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, kredi kartınızla veya banka kartı ile yapabilirsiniz. Sepet tutarınız, sipariş verdiğiniz gün geçerli olan döviz kurundan hesaplanmaktadır.

Yurt dışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde iade hakkınız mevcut olup, değişim hakkınız bulunmamaktadır. Ürününüzden kaynaklı bir memnuniyetsizlikte öncelikle müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek sorunu bildirmeniz, bir sonraki alışverişverişinizde aynı durumun tekrarlanmaması için bizlere yardımcı olacaktır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade konu olan ürünü; birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte  göndermeniz gerekmektedir. Gönderiniz için teslim aldığınız kargo firması zorunlu olup, kendi tercih edeceğiniz herhangi bir kargo firması ile gönderim yapamazsınız. Geri gönderilen paketin kargo operasyonunda daha anlaşılır olması için İngilizce İade Formu'nu tercih etmenizi ve paket üzerinden düşmeyecek şekilde paket cepciğinize yerleştirmenizi tavsiye ederiz. İade kargolarınızın geri gönderim ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

NOT: 
Yurt dışı gönderilerinde alınmadan iade olan paketlerde masraflar alıcıya aittir. Masraflar, sipariş toplamından düşürülerek kalan tutar iade edilir.

Ürün bedelinizin geri ödenebilmesi için paketinizin firmamıza ulaşmış olması zorunludur. Paketinizin geliş kaydı sistemimiz üzerinde görüntülenebilir olduğunda ödemeniz kargo ücreti hariç yapılacaktır. Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Böyle bir durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir.  Buykanat.com gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

Teslim aldığınız kargo firmasıyla iade gönderimi yapabilirsiniz.
Müşteri Hizmetlerimiz'den bilgi almak için; +90 850 255 68 68 

E-Mail: buykanat@kanat.com

 

y.jpg (6 KB)i.jpg (7 KB)t.jpg (7 KB)f.jpg (6 KB)inn.jpg (7 KB)
İletişim Formu

Göndereceğiniz mesajlar bizlere anlık ulaşır ve en kısa sürede cevap verilir. Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz. Teşekkür Ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.