x

YAPI-İNSAAT.jpg (113 KB)

Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 366 ürün görüntüleniyor.

YAPI İNŞAAT & SIHHİ TESİSAT

İnşaat, bir ülkenin ekonomik büyümesine büyük katkı sağlayan önemli bir sektördür. İnşaat sektörü, yatırım odaklı bir sektör olarak devletlerin yoğun ilgi gösterdiği bir faaliyet alanıdır. Herhangi bir ulusun refahı için inşaat sektörü çok önemlidir. Ülkemizde de yapı inşaat sektörü oldukça gelişmiş durumdadır. Yapı inşaatları, birçok malzemenin bir arada bulunmasının zorunlu olduğu ve maliyeti oldukça yüksek olan faaliyetlerdir. Maliyetlerin sürekli artması, malzeme temininde sorunlar yaşanması nedeniyle belirlenen zaman diliminde ve standartlarda faaliyetler sonlandırılamamaktadır. Bu neden de firmalar iyi bir tedarikçi ile çalışmak zorunda kalmaktadır. Yapı inşaat aynı zamanda sıhhi tesisatı da işaret etmektedir. Buykanat, Yapı İnşaat & Sıhhi Tesisat kategorinde Kanat, Spring ve Steel Kimya marka ürünleri toptan ve parsiyel olarak müşterilerine ulaştırmaktadır. Hem uygun maliyet, hem kalite, hem de güvenilir tedarik Buykanat ile artık daha da kolay. Toptan Yapı İnşaat & Toptan Sıhhi Tesisat kategorisinde, toptan el arabası, toptan merdiven, toptan yük arabası, kürek & tırmık, tesisat ürünleriyapı kimyasalları ve teker gibi malzemelerin tümüne ulaşabilir, toptan veya parsiyel sipariş verebilirsiniz.

El Arabası

El arabaları kullanımına, ihtiyaca veya ağırlığına göre değişebilecek şekilde müşteri istek ve beklentisine uygun tasarlanmaktadır. Buykanat garantisi ile ister tek tekerli el arabalarının isterse de iki tekerli el arabalarının hem toptan, hem de parsiyel olarak yurtiçi ve yurtdışı satış imkânı bulunmaktadır.

Toptan El Arabası Tekeri

El arabası aldığınızda kullanacağınız tekerlerin de sağlam olması gerekmektedir. Taşıyacağınız yük veya el arabasını kullanacağınız yol, lastiğiniz imkân verdiği şekilde belirlenecektir. Buykanat, el arabalarında üretici rolü ile kazandığı tecrübeyi teker üretiminde de kullanarak teker ile e-ticarette kurduğu iş zekasıyla birleştirmiştir.

Merdiven

Merdivenlere, sadece iş yerlerinde veya bahçelerde değil evlerde de ihtiyaç duyulmaktadır. İhtiyaca göre merdivenlerin pek çok farklı tasarımı bulunmaktadır. Bu tasarımlar, kullanıcı istek ve beklentisine göre belirlenmektedir. Farklı tasarımlar arasında Çift Taraflı Merdivenler, Alüminyum Merdivenler, Galvanizli Merdivenler, Ev Tipi Merdivenler ve Akrobat, Sürgülü, PTT Merdivenler bulunmaktadır. Perakende satış için müşterilerine fırsatlar sunan Buykanat garantisi ile toptan ve parsel merdiven siparişi verebilirsiniz.

Toptan Yük Arabası

Yük taşımacılığında insan gücü bazen yeterli olmamaktadır. İşçi sağlığı, yasalarla koruma altına alınmıştır. Ağır yük taşımak insan sağlığında kalıcı izler bırakabilmektedir. Ayrıca, pratik olması nedeniyle de yük arabası kullanmak iş süreçlerini daha da hızlandırmaktadır. Kullanım amacına göre farklı özelliklere sahip yük arabaları hem hızlı taşımacılığa imkân sağlamakta hem de istenmeyen kazaların oluşmasını engellemektedir.

Kürek & Tırmık

Evinizin etrafındaki manzarayı korurken, işi daha kolay ve daha keyifli hale getirecek birkaç araca ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca, özellikle belirli bahçe işleri için yararlı olan başka araçlar da bulunmaktadır. İster çiçek veya sebze yetiştiriyor ister ekim yapıyor veya iç mekân bitkileri yetiştiriyor olun kürek ve tırmık işlerinizde ihtiyacınız olan kolaylığı sağlayacak malzemelerdir.

Tesisat Ürünleri

Aradığınız tüm tesisat ürünleri, kalite, güven ve en iyi tedarik seçenekleriyle Buykanat tarafından siz müşterilerimize sunulmaktadır. Flanş, Klape & Vanalar ve Armatür & Musluklar bir tık ile parsiyel veya toptan olarak ister yurtdışı ister yurtiçi Buykanat ile kapınızda.

Yapı Kimyasalları

Yapı kimyasalları adından da anlaşılacağı gibi yapı faaliyetlerinde kullanılan kimyasallardır. Bu kimyasalların inşaat alanında geniş bir işlevsel kapsamı bulunmaktadır. Yapı kimyasalları, inşaat projelerinde işi hızlandırmak veya mevcut binaları onarmak ve güçlendirmek veya yapılara dayanıklılık ve sağlamlık kazandırmak için kullanılabilirler. Yapı kimyasalları kategorisinde Boya & Boya Malzemeleri, Tamir & Bakım Malzemeleri ve Yapıştırıcılar bulunmaktadır. Buykanat garantisi ile en güvenilir toptan ve parsiyel satış için Yapı Kimyasalları kategorisine göz atabilirsiniz.

Buykanat’a siz de üye olarak indirimlerden faydalanabilirsiniz. buykanat@kanat.com adresine mail atarak farklı dillerde destek alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.