Blog

Beyaz Prizlerden Sıkıldınız mı? Çözüm Basit!

23 Eylül 2021

Her ne kadar evler veya diğer mekanlar farklı zevklere göre dizayn edilse de değişmeyen bazı şeyler var. Bunlardan biri de evdeki bazı eşyaların renkleri ve desenleri. Peki prizlerin renkleri hep beyaz ve desenleri hep klasik mi olmak zorunda? Tabi ki de hayır.

Yeni Evli Çiftlere Ne Hediye Edilir?

23 Eylül 2021

Hayatlarını bir ömür boyu birliktelik için birleştiren çiftlere destek olmak Türk kültürünün önemli özelliklerinden biridir. Bizi biz yapan bu özellik hem düğünde hem de düğün sonrasında da devam etmektedir. Peki yeni evlenen çiftlere ev hediyesi olarak ne hediye edilir?

Araç Torpidoları Nasıl Parlatılır?

23 Eylül 2021

Pek çok bireyin, hayatta en değer verdiğiniz şey nedir sorusuna aileden sonra vereceği cevap araba olacaktır. Kadın erkek fark etmeksizin hem bir tutku hem de günlük ihtiyacın en önemli karşılığı arabalar olmaktadır. Bu nedenle de bakımına, temizliğine ve kullanımına karşı büyük bir hassasiyet gösterilmektedir. Peki araç torpidoları neden sık temizlenmeli ve nasıl parlatılmalı?

Uçak Seyahatlerinde Valiz Kullanımı Pandemiden Nasıl Etkilendi?

23 Eylül 2021

2020 yılında ortaya çıkan COVID – 19 pandemisi hayatımızı tam anlamıyla değiştirdi. Günlük hayatı tamamen değiştiren pandeminin etkisi neredeyse her alanda kendisini hissettirdi. Virüs etkisinin azaltılması için alınan önlemler, en fazla, günlük hayatımızı, iş hayatımızı ve hatta seyahatlerimizi etkiledi. Peki uçak seyahatlerinde valiz kullanımı pandemiden nasıl etkilendi?

Plastik Mutfak Araçlarını Neden Tercih Etmeliyiz?

14 Eylül 2021

Plastik ürünler, günlük hayatın neredeyse tamamında kullanılan araç gereçlerden biridir. Mutfaklardan banyolara kadar pek çok alanda farklı kullanım amaçlarına göre plastik ürünler tercih edilmektedir.

Sizce Çamaşır Kurutmalıkları Tek Bir Model Mi?

14 Eylül 2021

Hiç çamaşır kurutmalığı alırken birden fazla çamaşır kurutmalığı olacağını düşündünüz mü? Bugün sizlere çok farklı modellerin olduğunu ve hangi sorunları çözeceğini aktarmaya çalışacağız.

Misafirlerinizin Mutfaklarınızda İlk Dikkat Ettikleri Şey Nedir?

14 Eylül 2021

Mutfaklar, özellikle kadınların günlük gerçekleştirdiği aktiveler arasında en fazla zaman geçirilen alandır. Yemek yapmak, bulaşık yıkamak, kahve demlemek gibi pek çok aktivite bu alanda yapılmaktadır.

Valiz Tekerleği Deyip Geçmeyin. Hangisini Tercih Etmelisiniz?

06 Eylül 2021

Valizler, mutlu mutsuz seyahatlerimizin ebedi dostudur. Hiç istenmeyen bir tatilde veya iple çekilen bir seyahatte hep yanımızdadır. Hem de sırtımızdaki yükü alarak yanımızdadır.

Klasik Banyo ve Mutfak Armatürlerinden Sıkıldınız Mı?

06 Eylül 2021

Hayatımızda pek çok şeyin rengi sabittir. Hiç değişmeyeceğini düşünüyoruz. Örneğin, buzdolapları hep beyaz televizyonlar hep siyah musluklar hep gri tonlarda olmak zorundaymış gibi. Günlük hayatta bunlar gibi sayısızca şey vardır. Musluklar da bunlardan biridir. Klasik muslukların hâkim rengi olan gri metal rengi artık değişmeye başladı.

İnşaat Zor İş. Peki İnşaat Maliyetlerini Nasıl Düşürebilirsiniz?

06 Eylül 2021

İnşaat sektörü, Türkiye ve dünyada pazar payı en büyük sektörlerden biridir. Çok fazla şirketin yarıştığı inşaat sektöründe iyi ve kaliteli çıktı elde etmek için şirketler rekabetin çok yoğun yaşandığı bir yarış içine girmektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.