Blog

Çatal Bıçak Kaşık Takımlarında Lazer İşleme!

23 Ağustos 2021

Birçok yazımızda çatal bıçak kaşık takımlarının ekonomik olarak ciddi bir maliyetinin ve hayatımız boyunca 2-3 defa yapabileceğimiz bir yatırım olduğunu vurgulamıştır. Bir ihtiyaç olarak hayatımızda yer edinen çatal bıçak kaşık takımlarının aynı zamanda göze hitap etmesi de önemsenen bir konudur.

Valizlerde Dayanaklığın Anahtarı “ABS”

23 Ağustos 2021

Seyahat kelimesinin uyandırdığı hissi hepimiz biliriz. Senede bir kere tatile gidebilmek için neredeyse 11 aydan fazla aralıksız çalışırız. Ancak bazen öyle aksilikler olur ki canımızın sıkılması içten bile değil. En beklenmedik aksilik de genelde havaalanlarında yaşanan aksiliklerden biri olan bavulların zarar görmesi ve kullanılamaz hale gelmesidir.

“BPA İçermez” Uyarısına Hiç Dikkat Ediyor Musunuz?

23 Ağustos 2021

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ve diğer olanakların artmasıyla beraber bilinçli tüketici sayısında ciddi bir artış yaşanmıştır. Tüketicinin bilinçlenmesi ile beraber üreticilerden, ürünler hakkında daha fazla bilgi talep edilmektedir. Özellikle de insan sağlığına etki edecek ürünlerde bu talep daha da artmaktadır.

Çatal Bıçak Kaşık Takımı Almadan Önce Bu Yazıyı Okuyun!

16 Ağustos 2021

Önceki yazılarımızda çatal bıçak kaşık takımları hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bugünkü yazımızda da yeni bir takım alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca çatal bıçak kaşık takımlarının hammaddesinden de bahsedeceğiz.

Mutfaklarımızda Kullandığımız Plastik Ürünler Hakkında Bilmediklerimiz!

16 Ağustos 2021

Neredeyse tüm alanlarda plastik ürünler kullanılmaktadır. Banyolarda, temizlik eşyalarında, mutfaklarda ve daha birçok alanda plastik ürünleri kullanıyoruz. Ancak bu plastik ürünlerin nasıl kullanılması gerektiğini biliyor muyuz?

El Arabası Satın Alma Rehberi

16 Ağustos 2021

El arabaları, iş yerlerinde, bahçelerde ve diğer tüm ihtiyaçlarda hafif yük taşımacılığı için kullanılan araçlardır. Her türlü ihtiyaca göre tasarlanmış olan el arabaları, tekerlek sayısına, üretim malzemesine ve kullanılan lastik türüne göre değişik şekilde kullanıcılara sunulmaktadır.

E-Ticaret Nedir ve Ne Tür E-ticaret Modelleri Kullanılmaktadır?

06 Ağustos 2021

E-ticaret, İngilizce adıyla E-commerce kavramı son 5-6 yıldan beri pek çoğumuz tarafından bilinen yeni ancak bir o kadar da eski sayılabilecek bir ticaret modelidir.

Fotoselli Armatürlerin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

06 Ağustos 2021

Halk arasında fotoselli musluk olarak bilenen, diğer adlarıyla otomatik musluk veya hareket algılamalı armatürler yaygın olarak kullanılmaktadır. Fotoselli armatürler, farklı sebeplerden ve kullanıcı isteklerinden ve çevresel faktörlerin (salgınlar, pandemi vb.) etkisiyle büyük bir kesim tarafından tercih edilmektedir. Bu yazımızda fotoselli armatürlerin avantaj ve dezavantajları genel olarak sizler için ele alınmıştır.

Acil Çıkış Ama Nasıl?

06 Ağustos 2021

Afetler, istemediğimiz ama yaşadığımız coğrafyada iç içe yaşamak zorunda olduğumuz durumlardır. Doğal veya insan kaynaklı ortaya çıkan afetler arasında depremler, yangınlar, sel felaketleri ve insan kaynaklı birçok farklı felaketin sık yaşandığı ülkemizde istenmeyen bu durumların yaşanmasında atılacak adımların da planlanması önem kazanmaktadır.

Çocuklara Uyumlu En Güzel Banyo Nasıl Olur?

04 Ağustos 2021

Ebeveynler için düşünülmüş ve tasarlanmış yetişkin banyoları çocuklu aileleri kimi zaman zor durumda bırakmaktadır. Çocuklar için ihtiyaç duyulan malzemelerin seçimi çocuklara banyoyu ve suyu sevdirmenin ayrıca kişisel hijyen kurallarını öğretebilmenin ilk adımıdır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.