x
Ütü Masası Fiyatları: Hangi Ürünü Seçmeliyim?

Ütü Masası Fiyatları: Hangi Ürünü Seçmeliyim?

12 Mayıs 2022

Ütü Masası Fiyatları: Hangi Ürünü Seçmeliyim?

Ütü masası fiyatları günümüzün en çok merak edilen sorulardan biri olmuştur. Çeşitli nedenlere bağlı olarak artan ürün fiyatları bireylerde merak uyandırmaktadır. Özellikle hammadde sorunu nedeniyle artan fiyatlara karşılılık toptan satış en cazip seçenek haline gelmektedir. Yeni nesil e-ihracat platformu olan Buykanat müşterilerine farklı fiyatlarda sunduğu ürünlerle fırsat yaratmaktadır. Toptan ve parsiyel sipariş imkânı ile sunulan ütü masası seçeneklerini sizler için derledik.

Karar Vermeden Önce Bunlara Dikkat Edin!

Ütü masası fiyatları konu olunca satın alma kararı daha da önemli hale gelmiştir. Dolayısıyla da karar alırken bazı konulara dikkat etmek gerekmektedir. Bunlar şu şekilde özetlenebilmektedir;

  • Maliyet,
  • Malzeme,
  • Yükseklik ayarı,
  • Masa boyutu,
  • Sağlamlık,
  • Örtü kalitesi.

Ütü Masası Fiyatları: Hangi Ürünü Seçmeliyim?

Tabi ki yukarıda bahsedilen kriterler daha da genişletilebilmektedir. İhtiyaçlar, beklentiler ya da istekler kriterleri farklılaştırabilmektedir. Ancak bu soruları sorarak ve cevabını arayarak karar verme daha da kolay hale getirilebilmektedir. Bu kriterlere göre ise Buykanat'ın sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanarak ütü masası çeşitlerine göz atabilirsiniz. Sizler için farklı kategorilerde belirlediğimiz ürünlerden bazıları fiyatları ile beraber şu şekildedir;

Adalı Metal Belda Eco sizlere önerebileceğimiz en ekonomik ve ayrıca kaliteli ürün olarak ilk tavsiyemiz olmaktadır. Ütü masası fiyatları konusunda tereddüdü olanların kurtarıcısı konumundadır. Ürün fiyatı 385,71 TL'dir.

Diğer tavsiye ürünümüz ise Adalı Metal Belda Midi modelidir. Klasik tasarımın ve kalitenin birleşimi olan ütü masası bireylerin tercihleri arasında yer almaktadır. Ürün fiyatı 392,73 TL'dir.

Belda Midi ve Belda Eco serisinin bir üst segmentinde ise Belda Elegant ve ayrıca Classic modelleri yer almaktadır. Ütü masası fiyatları konusunda tüm beklentilerinizi karşılayacak ürün ise Belda Elegant modelidir. Ürün fiyatı 417,27 TL'dir.

Belda Classic bu serinin en çok göze çarpan ürünü olarak ifade edilmektedir. Kalite, sağlamlık bakımından en iyiler arasında yer alan ürün fiyat performans olarak alanında lider konumdadır. Ürün fiyatı 419,03 TL'dir.

Bu serilerin dışında göz atabileceğiniz ürünler arasında Nelya, Metal Dowry, Massima Goldline, Kanat Bella, Massima Silverline veya Novelty Life gibi pek çok seriyi bulabilirsiniz. Ütü masası fiyatları, beklentiler ve ürünler karşılaştırılarak seçim yapma daha kolaylaşabilmektedir. Ayrıca, fiyatları düşünürken kaliteden de ödün vermeyin.

Buykanat, Adalı Metal üretimi ütü masası seçeneklerini parsiyel veya toptan olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Dünyanın tüm bölgelerine teslimat imkânı ile sunulan ürünler hem kalitesi hem de maliyeti ile fark yaratmaktadır. Toptan ve parsiyel sipariş ile satışlarınızı artırırken aynı zamanda da maliyetlerinizi en aza indirmiş olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.