Buy Kanat ile Tanış!

Buy Kanat ile Tanış!

21 Aralık 2020

   

Buy Kanat ile Tanış!

     Buy Kanat, 50 yıllık ihracat ve ticaret geçmişi olan Kanat Dış Ticaret Ltd. şirketinin bir projesidir. Buy Kanat projesi, e-ihracat sektörüne yeni, farklı ve etkileyici bir bakış açısı getirmiştir. Buy Kanat, tecrübesi ve yarım asırlık birikimiyle sektöre yön vermiş ve diğer firmalara yol gösterici olmuştur. Bunun sonucunda ise Buy Kanat, Türkiye’nin ihracat ve ticaretinin her koşulda devamlılığını sağlamayı asli görevi ve gayesi olarak kabul eden uluslararası bir firma haline gelmiştir.

Buy Kanat Farkı

Hedefiniz büyükse adımlarınız da o derecede sağlam ve etkin olmalıdır. Buy Kanat, hizmetlerini ve ürünlerini bu bilinç ile müşterilerine sunmaktadır. Buy Kanat’ın farkını ortaya koyan hizmetler ve standartlar ise şu şekildedir;

Yerli_Üretim

1) Türkiye’nin her bölgesinden alanında uzman, kaliteli, uygun fiyatlı ürün üreten ve yerli üretim yapan firmalar Buy Kanat e-ihracat platformunda hizmet vermektedir.

Yeni_İhracat_Modeli

2) Küresel krizin beraberinde getirmiş olduğu en büyük sorun toptan ticaretin zayıflaması ve ürün başına düşen sipariş miktarının azalmasıdır. Buy Kanat, küçük ölçekteki parsiyel siparişleri birleştirip müşterilerine ulaştırmakta ve böylelikle ihracatın ve ticaretin devamlılığını sağlamaktadır.

Ürün_Çeşitliliği

3) Buy Kanat sayesinde, farklı kategorilerde her çeşit ürüne tek platformda ister yurtiçinden ister yurtdışından kolaylıkla ulaşılmaktadır.

Hızlı_Güvenli_Teslimat

4) Yurtiçinde anlaşmalı kargo şirketleri ve yurtdışında temsilcilikler ile Bu Kanat hızlı ve güvenilir teslimat sağlamaktadır. İhracat/Mikro İhracat ve Gümrük Takip Hizmetleri de BuyKanat e-ihracat portalında müşterilere sunulan diğer bir ayrılacaktır.

Danışmanlık

5) 50 yıllık ticaret ve ihracat tecrübesi ile BuyKanat;

  • Hem alıcı hem de satıcı için maksimum kar optimizasyonu sağlamaktadır.
  • Pazar yerleri analizlerinin yapılmasında, ihracat, satış ve üretim politikaları ve stratejilerin belirlenmesinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Çözüm_Odaklı_Yapılanma

6) Anında çözüm ve her an erişilebilir olma gayesiyle Buy Kanat’ın profesyonel ekibi;

  • Canlı destek hatları, sosyal medya hesapları ve bireysel müşteri temsilciliği hizmetiyle ulaşılabilirliği en üst seviyede bir hizmet sunmaktadır.

 

Buy Kanat olarak sizlere kaliteli ve etkin hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 

Bize Zaman Ayırdığınız İçin Teşekkürler!

 

Tüm sorularınızın cevapları için;

Bize Ulaşın;

b_optimized.png (44 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.