Banyo ve Mutfak Dekorasyonunda Batarya, Musluk ve Duş Setleri

Banyo ve Mutfak Dekorasyonunda Batarya, Musluk ve Duş Setleri

05 Nisan 2021

Herkesin aklında hayal ettiği bir ev vardır. O eve sahip olduğumuzda her bir detayını düşünür, özenle seçeriz. Özellikle hanımlar bu konuda daha hassas davranırlar. Evimizdeki her köşeyi önce aklımızda canlandırır ve bunun için uygun olabilecek en iyi ürünlerle doldurmaya çalışırız. Hanımların zayıf noktası da zannederim ki evin mutfağı ve banyosudur. Mutfakta kullanacağımız mutfak veya banyoda mobilyalar dışında dikkat ettiğimiz diğer bir konu da musluk, mutfak bataryası, duş setleri ve banyo bataryalarıdır. Çünkü evin temizliğinden tutun günlük yiyeceğimizin, kişisel temizlik ve hijyene kadar sağlık açısından bu alanlar büyük rol oynamaktadır. Çoğu zaman göz ardı ediliyor olmasına rağmen uzun ömürlü, kullanışlı olmasının yanı sıra evimizin banyomuzun veya mutfağımızın tasarımına uygun olmasını isteriz. 20-30 sene öncesinde paslanmaz çelik daha çok tercih ediliyorsa günümüzde bakır esaslı insan sağlığına zararı olmayan pirinç borulu batarya ve musluklar tercih edilmektedir.

Kullanım amacı ve yaptığı fonksiyonlar aynı olmasına rağmen paslanmaz çelik boru batarya veya musluk pirinç bataryaya göre daha az ömürlü ve belli bir süre sonra boru üzerinde lekelenme veya çillenme dediğimiz durum oluşurken aynı şey pirinç batarya, musluk veya duş setleri için söylenemez.

Mutfak ya da banyo tasarımında monte edileceği yere göre armatürler, spiralli batarya, evye bataryalar, kuğu bataryalar, tek girişli, aplike olarak birçok çeşit önümüze çıkabilir. Bu yüzden öncesinde araştırma yapmanızda fayda vardır. Çoğu zaman armatürleri tek başınıza monte etmek kolay olmayabilir ve profesyonel sıhhi tesisatçılara ihtiyaç duyabilirsiniz. Türkiye’de yerli ve kaliteli üretim yapan Spring Marka ürünler geniş ürün yelpazesi ile birçok yerde karşımıza çıkmakta ve sağlığınızı da düşünerek 400’den fazla ürün çeşidi ile mutfak ve banyonuzda yerini almaktadır. Evimizle sınırlı kalmayıp özel tasarım medikal batarya, kuaför ve berber bataryalarını da bulabileceğiniz ürünlere sahiptir. İster Hayalinizdeki evin yeni seçimlerinde ister oturduğunuz evin tadilatında her zaman güvenle tercih edebileceğiniz ve hayalinizdeki mutfağa, banyoya bir adım daha yaklaşmak için Spring Marka ürünlerini tercih edebilirsiniz.
Keşfetmek için Tıklayınız...


b_optimized.png (44 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.