Seyahatlere Hazır Olun !

Seyahatlere Hazır Olun !

05 Nisan 2021

Söz konusu seyahat olduğunda herkeste tatlı telaş ile birlikte, heyecan ve endişe başlar. Özellikle gideceğimiz yere ilk defa gideceksek veya önemli bir iş seyahati yapacaksak her şeyin mükemmel olmasını isteriz bunun için en ince detaylara kadar araştırır gideceğimiz yer ya da görüşeceğimiz kişiler ile ilgili bilgi toplamaya çalışırız. Seyahat öncesi valiz hazırlama aşaması yorucu olabilir ve genellikle kimileri daha ilk günden valizini toplar, kimileri de en son güne bırakır çünkü ne ile karşılaşacağımızı kestirmek zor olabilir. Bu nedenle seyahat amacımıza göre küçük boy, orta boy veya büyük boy valizimize “Bu da lazım olabilir ‘’ düşüncesi ile her şeyi sığdırmaya çalışırız. Sonuç olarak daha havaalanına veya otogara varmadan valizimizin kırıldığı, kollarının kopması, fermuarının bozulması gibi sorunlar ile bizzat karşılaşmışız, duymuş veya şahit olmuşuzdur. Bu sebepten seyahat öncesi ilk dikkat edilmesi gereken hususların birisi seyahat amacınıza göre doğru boydaki valiz, bavul, çanta seçimi sizi birçok konuda maddi ve manevi rahatlatacaktır. Günümüzde popüler olan ABS malzemeli valizler hem sert hem hafif esneyebilme açısından hem de görsel olarak farklı renk ve desenlerde sade ve şık görünüm verdiğinden dolayı tercih edilmektedir.  Ayrıca ABS malzemeli valizler esnekliği sayesinde dış darbelere karşı sağlamlığı ile öne çıkmaktadır. Kumaş valizlere kıyasla yağmurlu havalarda su geçirmez ve çamuru bezle kolay silinebilir ve temizlenebilir olması da en çok tercih edilme sebeplerinden biridir.

Ailemizle yapacağımız seyahat her zaman özenle ve titizlikle planladığımız yolculuktur ve özellikle çocuklarımızın beklediği yurt dışı veya yurt içinde olsun büyük bir heyecanla beklerler, gün geldiğinde de kalabalık havaalanı veya tren garı veya otogarda çocuklarımız valizlerini yanında taşımakta zorlanabilir, çabuk yorulabilirler.  Kimi zaman karışıklıklarla da karşılaşabiliriz. Bunu önlemek adına aile boyu 3’lü set valizler seçebilirsiniz. Bu sayede 3’lü boy, desen, renk ve markaya sahip başka bir yolcu bavulu ile karşılaşma veya karıştırma ihtimalini aza indirmiş olursunuz. Hatta seyahat sonrası bantlarda dönen valizler arasında hemen bulmanızı da kolaylaştırabilir.

Günümüzde Türkiye’de kaliteli valiz üretim fabrikaları bulunmaktadır. Bunların bir tanesi de Anka Saraciye’dir. Sadece yurt içinde büyük bir beğeni ile kullanılmakla kalmayıp çeşitli ülkelerde ihracata da başlamıştır. Kaliteli ürünleri sayesinde ister iş, özel, aile seyahati olsun fark etmeksizin farklı boy, desen ve renklerde herkesin zevkine hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Seyahatinizi kolaylaştırmak ve anılarınızı unutulmaz kılmak için birbirinden renkli bavul ve valizleri ile Anka Saraciye’yi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

b_optimized.png (44 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.